
Стілець LOFT для кухні та їдальні чорний (NS-1093)
- В наявності
- Код: NS-1093
від 7 650 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній крісло в стилі LOFT - обідній стілець у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 70 см, висота 78 см, довжина 60 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стілець LOFT для кухні та їдальні чорний (NS-1093) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стілець LOFT для кухні та їдальні чорний (NS-1093) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 78 |
| Висота | 780 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Довжина, см | 60 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Білий |
| Конструкція | Стаціонарна |
| М'яке сидіння | Да |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал поверхні | Текстиль |
| Мoдель | NS-1093 |
| Поверхня | Текстиль |
| Призначення | Для їдальні або кухні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип сидіння | Обідній стілець |
| Тип товару | Обідній стілець |
| Ширина | 700 мм |
| Ширина, см | 70 |
- Ціна: від 7 650 ₴

