
Шезлонг LOFT для тераси та дачі білий (NS-1410)
- В наявності
- Код: NS-1410
від 28 460 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляжний шезлонг в стилі LOFT - шезлонг у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 70 см, висота 203 см, довжина 200 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шезлонг LOFT для тераси та дачі білий (NS-1410) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шезлонг LOFT для тераси та дачі білий (NS-1410) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 203 |
| Висота | 2030 мм |
| Довжина: | 2000 мм |
| Довжина, см | 200 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Текстиль |
| Мoдель | NS-1410 |
| Місце використання | Сад / тераса / відкрита зона |
| Місце розміщення | для вулиці |
| Особливості конструкції | шезлонг |
| Поверхня | Текстиль |
| Призначення | для саду, для дачі, для відпочинку |
| Приміщення | Для дачі |
| Розміщення | Підлогове / вуличне |
| Стиль | лофт |
| Сфера використання | Вуличні меблі |
| Тип сидіння | Шезлонг |
| Тип товару | Шезлонг |
| Ширина | 700 мм |
| Ширина, см | 70 |
- Ціна: від 28 460 ₴

