
Комод LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-262)
- В наявності
- Код: NS-262
від 39 716,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод в стилі LOFT - комод із шухлядами у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 40 см, висота 78 см, довжина 200 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Комод LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-262) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Комод LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-262) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 78 |
| Висота | 780 мм |
| Довжина: | 2000 мм |
| Довжина, см | 200 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Закрита / комбінована |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-262 |
| Наявність шухляд | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Закрита / комбінована |
| Тип товару | Комод з шухлядами |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 39 716,25 ₴

