
Комплект вуличних меблів (диван, крісло, пуф-столик) в стилі LOFT (NS-321)
- В наявності
- Код: NS-321
від 54 000 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У теплу пору року хочеться годинами перебувати на свіжому повітрі. У такі моменти приємно відпочивати з сім'єю або в компанії хороших друзів. Також, у деяких ситуаціях, хочеться організувати у відкритому просторі робочий процес. Адже працювати на свіжому повітрі набагато ефективніше, ніж у закритому повітрі. приміщенні.
Для організації відпочинку в саду або на терасі підійдуть великі модульні набори садових меблів з широким столиком і довгими диванами, на яких комфортно розташується велика кількість людей.
Тому для тих, хто бажає купити меблі для вулиці повним комплектом та одразу ж облаштувати зону відпочинку.
Виготовляємо якісні об'ємні подушки від 10 см. І сидінь висота 10 см. Виготовляємо зі Сталі, поролону, тканини та дерева на вибір. Також Бажаємо звернути увагу виробник може вносити зміни, які не погіршують якість товару без попередження клієнта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 780 мм |
| Довжина: | 4620 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Поверхня | Текстиль |
| Ширина | 650 мм |
- Ціна: від 54 000 ₴

