
Комплект обідній стіл + лава в стилі LOFT (NS-311)
- В наявності
- Код: NS-311
від 25 800 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект обідній стіл + лава в стилі LOFT - комплект меблів для їдальні у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 90 см, висота 79 см, довжина 150 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити комплект обідній стіл + лава в стилі LOFT у стилі LOFT — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Комплект обідній стіл + лава в стилі LOFT в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 79 |
| Висота | 790 мм |
| Довжина: | 1500 мм |
| Довжина, см | 150 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-311 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для їдальні або кухні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип товару | Стіл |
| Ширина | 900 мм |
| Ширина, см | 90 |
- Ціна: від 25 800 ₴

