
Комплект меблів LOFT для кухні та їдальні сірий (NS-1017)
- В наявності
- Код: NS-1017
від 31 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір стіл + 2 лавки в стилі LOFT - комплект меблів для їдальні у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 85 см, висота 78 см, довжина 170 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити комплект меблів LOFT для кухні та їдальні сірий (NS-1017) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Комплект меблів LOFT для кухні та їдальні сірий (NS-1017) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 78 |
| Висота | 780 мм |
| Довжина: | 1700 мм |
| Довжина, см | 170 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1017 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для їдальні або кухні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип товару | Стіл |
| Ширина | 850 мм |
| Ширина, см | 85 |
- Ціна: від 31 500 ₴

