
Опора для столу LOFT чорна (NS-2020)
- В наявності
- Код: NS-2020
від 16 627,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка для столу в стилі LOFT - опора для столу у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 60 см, висота 77 см, довжина 100 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Призначення | Для столу |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Опора для столу LOFT чорна (NS-2020) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Опора для столу LOFT чорна (NS-2020) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 77 |
| Довжина, см | 100 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2020 |
| Особливості конструкції | опора для столу |
| Поверхня | Дерево |
| Приміщення | Для дому, для офісу, для кафе |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | лофт |
| Сумісність | Стільниці LOFT |
| Тип комплектуючої | Опора для столу |
| Тип товару | Опора для столу |
| Ширина, см | 60 |
- Ціна: від 16 627,50 ₴
