
Комп'ютерний стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-330)
- В наявності
- Код: NS-330
від 7 450 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерний стіл в стилі LOFT - комп'ютерний стіл у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 35 см, висота 78 см, довжина 100 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 350 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Комп'ютерний стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-330) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Комп'ютерний стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-330) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 78 |
| Довжина, см | 100 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Стекло |
| Матеріал стільниці | Стекло |
| Мoдель | NS-330 |
| Поверхня | Скло |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Комп'ютерний стіл |
| Тип товару | Комп'ютерний стіл |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 7 450 ₴
