
Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (FS636)
- В наявності
- Код: FS636
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумбочка підставка для TV в стилі LOFT - ТВ-модуль у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 40 см, висота 50 см, довжина 135 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (FS636) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (FS636) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 50 |
| Довжина: | 1350 мм |
| Довжина, см | 135 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS636 |
| Місце розміщення | під телевізор |
| Особливості конструкції | під телевізор |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для вітальні, під телевізор |
| Приміщення | Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип зберігання | Стаціонарна |
| Тип товару | ТВ-модуль |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴
