
Диван LOFT кутовий білий (NS-2180)
- В наявності
- Код: NS-2180
від 63 000 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутовий диван в стилі LOFT - диван у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 65 см, висота 78 см, довжина 400 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Диван LOFT кутовий білий (NS-2180) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Диван LOFT кутовий білий (NS-2180) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 78 |
| Висота | 780 мм |
| Довжина: | 4000 мм |
| Довжина, см | 400 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| М'яке сидіння | Да |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал поверхні | Текстиль |
| Мoдель | NS-2180 |
| Поверхня | Текстиль |
| Призначення | Для вітальні або лаунж-зони |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип сидіння | Диван |
| Тип товару | Диван |
| Ширина | 650 мм |
| Ширина, см | 65 |
- Ціна: від 63 000 ₴

