
Журнальний столик LOFT чорний (NS-530)
- В наявності
- Код: NS-530
від 4 850 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавовий журнальний столик в стилі LOFT - журнальний столик у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 90 см, висота 38 см, довжина 90 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити журнальний столик LOFT чорний (NS-530) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Журнальний столик LOFT чорний (NS-530) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 38 |
| Довжина, см | 90 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | дерево |
| Матеріал поверхні | Стекло |
| Матеріал стільниці | Стекло |
| Мoдель | NS-530 |
| Призначення | Для вітальні або лаунж-зони |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Журнальний столик |
| Тип товару | Журнальний столик |
| Ширина, см | 90 |
| Висота | 380 мм |
| Довжина: | 900 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Дерево |
| Поверхня | Скло |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: від 4 850 ₴
