
Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (NS-2169)
- В наявності
- Код: NS-2169
від 13 736,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба підставка для TV в стилі LOFT - тумба під ТВ у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 35 см, висота 69 см, довжина 138 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (NS-2169) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба під телевізор LOFT для вітальні під телевізор чорна (NS-2169) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 69 |
| Довжина: | 1380 мм |
| Довжина, см | 138 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2169 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для ТВ-зони та вітальні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Стаціонарна |
| Тип товару | Тумба під ТВ |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 13 736,25 ₴

