
Приліжкова тумба LOFT для спальні чорна (NS-1441)
- В наявності
- Код: NS-1441
від 15 762,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба в стилі LOFT - приліжкова тумба у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 35 см, висота 58 см, довжина 40 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Приліжкова тумба LOFT для спальні чорна (NS-1441) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Приліжкова тумба LOFT для спальні чорна (NS-1441) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 58 |
| Висота | 580 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Довжина, см | 40 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1441 |
| Місце розміщення | приліжковий |
| Особливості конструкції | приліжкова тумба |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для спальні, прикроватна |
| Приміщення | Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип зберігання | Стаціонарна |
| Тип товару | Приліжкова тумба |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 15 762,50 ₴
