
Приліжкова тумба LOFT для спальні чорна (NS-1457)
- В наявності
- Код: NS-1457
від 27 306,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба в стилі LOFT - приліжкова тумба у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 47 см, висота 63 см, довжина 65 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Приліжкова тумба LOFT для спальні чорна (NS-1457) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Приліжкова тумба LOFT для спальні чорна (NS-1457) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 63 |
| Висота | 630 мм |
| Довжина: | 650 мм |
| Довжина, см | 65 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Стекло |
| Мoдель | NS-1457 |
| Місце розміщення | приліжковий |
| Особливості конструкції | приліжкова тумба |
| Поверхня | Скло |
| Призначення | для спальні, прикроватна |
| Приміщення | Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип зберігання | Стаціонарна |
| Тип товару | Приліжкова тумба |
| Ширина | 470 мм |
| Ширина, см | 47 |
- Ціна: від 27 306,25 ₴
