
Письмовий / робочий стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1372)
- В наявності
- Код: NS-1372
від 16 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Письмовий стіл з комодом в стилі LOFT - офісний робочий стіл у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 65 см, висота 78 см, довжина 120 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 650 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Письмовий/ робочий стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1372) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Письмовий / робочий стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1372) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 78 |
| Довжина, см | 120 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | NS-1372 |
| Особливості конструкції | робочий, письмовий |
| Призначення | для офісу, для кабінету |
| Приміщення | Для офісу, Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип столу | Офісний робочий стіл |
| Тип товару | Офісний робочий стіл |
| Ширина, см | 65 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Поверхня | Дерево |
- Ціна: від 16 500 ₴
