
Лава LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-987)
- В наявності
- Код: NS-987
від 4 900 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаунж пуф в стилі LOFT - лавка або банкетка у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 45 см, висота 48 см, довжина 120 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити лавка LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-987) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Лава LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-987) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Тип м'яких меблів | пуф |
| Висота | 480 мм |
| Висота, см | 48 |
| Довжина, см | 120 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| М'яке сидіння | Да |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал поверхні | Текстиль |
| Мoдель | NS-987 |
| Поверхня | Текстиль |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип сидіння | Лавка/ банкетка |
| Тип товару | Лавка/ банкетка |
| Ширина | 450 мм |
| Ширина, см | 45 |
- Ціна: від 4 900 ₴


