
Садовий стіл LOFT для тераси та дачі чорний (NS-1560)
- В наявності
- Код: NS-1560
від 47 800 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий стіл з 2 лавками в стилі LOFT - садовий стіл у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 80 см, висота 78 см, довжина 780 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Садовий стіл LOFT для тераси та дачі чорний (NS-1560) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Садовий стіл LOFT для тераси та дачі чорний (NS-1560) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 78 |
| Довжина: | 7800 мм |
| Довжина, см | 780 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | NS-1560 |
| Місце використання | Сад / тераса / відкрита зона |
| Місце розміщення | для вулиці |
| Особливості конструкції | садовий |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для саду, для дачі, для вулиці |
| Приміщення | Для дачі, Для дому |
| Розміщення | Підлогове / вуличне |
| Стан | Нове |
| Стиль | лофт |
| Сфера використання | Вуличні меблі |
| Тип столу | Садовий стіл |
| Тип товару | Садовий стіл |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина, см | 80 |
- Ціна: від 47 800 ₴


