
Лава LOFT для тераси та дачі чорна (NS-2211)
- В наявності
- Код: NS-2211
від 15 850 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вулична лава в стилі LOFT - садова лава у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 40 см, висота 83 см, довжина 150 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити лавка LOFT для тераси та дачі чорна (NS-2211) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Лава LOFT для тераси та дачі чорна (NS-2211) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 83 |
| Висота | 830 мм |
| Довжина, см | 150 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2211 |
| Місце використання | Сад / тераса / відкрита зона |
| Місце розміщення | для вулиці |
| Особливості конструкції | лава |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для саду, для дачі, для вулиці |
| Приміщення | Для дачі |
| Розміщення | Підлогове / вуличне |
| Стиль | лофт |
| Сфера використання | Вуличні меблі |
| Тип сидіння | Садова лава |
| Тип товару | Садова лава |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 15 850 ₴
