
Світильник LOFT чорний (NS-1582)
- В наявності
- Код: NS-1582
від 22 400 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник в стилі LOFT - світильник у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 25 см, висота 43 см, довжина 30 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Світильник LOFT чорний (NS-1582) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Світильник LOFT чорний (NS-1582) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 43 |
| Довжина, см | 30 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1582 |
| Місце використання | Інтер'єр |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для освітлення інтерєру |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип товару | Світильник |
| Ширина, см | 25 |
- Ціна: від 22 400 ₴

