
Стелаж LOFT для роботи та кабінету білий (NS-1622)
- В наявності
- Код: NS-1622
від 8 966,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для зберігання в стилі LOFT - стелаж для зберігання у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 30 см, висота 113 см, довжина 50 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 113 |
| Довжина, см | 50 |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Наявність полиць | Да |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Стелаж для зберігання |
| Тип товару | Стелаж для зберігання |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина, см | 30 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для роботи та кабінету білий (NS-1622) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для роботи та кабінету білий (NS-1622) - ціна, фото |
| Висота | 1130 мм |
| Довжина: | 500 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Мoдель | NS-1622 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: від 8 966,25 ₴

