
Полиця LOFT з полицями, настінний для роботи та кабінету чорна (NS-1023)
- В наявності
- Код: NS-1023
від 6 798,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навісна - настінна полиця в стилі LOFT - настінна полиця у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 28 см, висота 93 см, довжина 180 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити полицю LOFT з полицями, настінний для роботи та кабінету чорна (NS-1023) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT з полицями, настінний для роботи та кабінету чорна (NS-1023) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 93 |
| Довжина, см | 180 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1023 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Настінна полиця |
| Тип товару | Настінна полиця |
| Ширина, см | 28 |
- Ціна: від 6 798,75 ₴
