
Стелаж LOFT широкий високий з 6 полицями для зонування і зберігання (NS-1656)
- В наявності
- Код: NS-1656
від 45 776,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж LOFT широкий високий з 6 полицями для зонування і зберігання поєднує відкриту конструкцію, металевий каркас і полиці для зручного зберігання у сучасному інтер'єрі.
Де використовується:
- у вітальні для книг і декору
- у кабінеті для документів
- у спальні або гардеробі
- у шоурумі для відкритої викладки
Переваги:
- широкий формат створює містку систему зберігання
- високий силует ефективно використовує простір по вертикалі
- 6 полиць дають зручне відкрите зберігання
- чорний каркас добре підкреслює стиль LOFT
Обирайте цю модель LOFT, якщо потрібен місткий відкритий стелаж для великого простору або зонування кімнати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж LOFT широкий високий з 6 полицями для зонування і зберігання в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT широкий високий з 6 полицями для зонування і зберігання в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 283 |
| Висота | 2830 мм |
| Довжина: | 1600 мм |
| Довжина, см | 160 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1656 |
| Особливості конструкції | з полицями, для зонування |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для зонування, для зберігання, для офісу |
| Приміщення | Для офісу, Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип товару | Офісна перегородка |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 45 776,25 ₴
