
Стелаж LOFT з полицями, широкий для роботи та кабінету чорний (NS-1044)
- В наявності
- Код: NS-1044
від 7 215 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Етажерка LOFT широкий низький з 2 полицями для зонування і зберігання поєднує відкриту конструкцію, металевий каркас і полиці для зручного зберігання у сучасному інтер'єрі.
Де використовується:
- у студії для зонування простору
- у вітальні для книг і декору
- в офісі для документів і коробок
- у шоурумі для відкритої викладки
Переваги:
- широкий формат створює містку систему зберігання
- невисока конструкція виглядає легко і не перевантажує інтер'єр
- 2 полиць дають зручне відкрите зберігання
- чорний каркас добре підкреслює стиль LOFT
Обирайте цю модель LOFT, якщо потрібен місткий відкритий стелаж для великого простору або зонування кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, широкий для роботи та кабінету чорний (NS-1044) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, широкий для роботи та кабінету чорний (NS-1044) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 51 |
| Висота | 510 мм |
| Довжина: | 1800 мм |
| Довжина, см | 180 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1044 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Декоративний стелаж |
| Тип товару | Декоративний стелаж |
| Формат зберігання | Стаціонарна |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 7 215 ₴




