
Стелаж LOFT з полицями для роботи та кабінету чорний (NS-1666)
- В наявності
- Код: NS-1666
від 31 346,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Етажерка LOFT низький з 2 полицями для відкритого зберігання поєднує відкриту конструкцію, металевий каркас і полиці для зручного зберігання у сучасному інтер'єрі.
Де використовується:
- у вітальні для книг і декору
- у кабінеті для документів
- у спальні або гардеробі
- у шоурумі для відкритої викладки
Переваги:
- збалансований розмір зручний для дому й комерційного простору
- невисока конструкція виглядає легко і не перевантажує інтер'єр
- 2 полиць дають зручне відкрите зберігання
- чорний каркас добре підкреслює стиль LOFT
Обирайте цю модель LOFT, якщо потрібен універсальний стелаж для дому, офісу або шоуруму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями для роботи та кабінету чорний (NS-1666) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями для роботи та кабінету чорний (NS-1666) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 118 |
| Висота | 1180 мм |
| Довжина: | 1000 мм |
| Довжина, см | 100 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1666 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Декоративний стелаж |
| Тип товару | Декоративний стелаж |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 31 346,25 ₴
