
Стелаж-перегородка LOFT широкий з 4 полицями для зонування і зберігання (NS-1702)
- В наявності
- Код: NS-1702
від 35 000 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж-перегородка LOFT широкий з 4 полицями для зонування і зберігання поєднує відкриту конструкцію, металевий каркас і полиці для зручного зберігання у сучасному інтер'єрі.
Де використовується:
- у студії для зонування простору
- у вітальні для книг і декору
- в офісі для документів і коробок
- у шоурумі для відкритої викладки
Переваги:
- широкий формат створює містку систему зберігання
- 4 полиць дають зручне відкрите зберігання
- чорний каркас добре підкреслює стиль LOFT
Обирайте цю модель LOFT, якщо потрібен місткий відкритий стелаж для великого простору або зонування кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж-перегородка LOFT широкий з 4 полицями для зонування і зберігання в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж-перегородка LOFT широкий з 4 полицями для зонування і зберігання в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 183 |
| Висота | 1830 мм |
| Довжина: | 2200 мм |
| Довжина, см | 220 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1702 |
| Особливості конструкції | з полицями, для зонування |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для зонування, для декору, для офісу |
| Приміщення | Для офісу, Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип товару | Офісна перегородка |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 35 000 ₴

