
Стелаж LOFT з полицями для роботи та кабінету чорний (NS-1704)
- В наявності
- Код: NS-1704
від 15 000 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж LOFT компактний високий з 5 полицями для відкритого зберігання поєднує відкриту конструкцію, металевий каркас і полиці для зручного зберігання у сучасному інтер'єрі.
Де використовується:
- у вітальні для книг і декору
- у кабінеті для документів
- у спальні або гардеробі
- у шоурумі для відкритої викладки
Переваги:
- збалансований розмір зручний для дому й комерційного простору
- високий силует ефективно використовує простір по вертикалі
- 5 полиць дають зручне відкрите зберігання
- чорний каркас добре підкреслює стиль LOFT
Обирайте цю модель LOFT, якщо потрібен універсальний стелаж для дому, офісу або шоуруму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями для роботи та кабінету чорний (NS-1704) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями для роботи та кабінету чорний (NS-1704) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 203 |
| Висота | 2030 мм |
| Довжина: | 800 мм |
| Довжина, см | 80 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1704 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Високий стелаж |
| Тип товару | Високий стелаж |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 15 000 ₴

