
Стелаж LOFT з полицями, широкий для роботи та кабінету чорний (NS-1710)
- В наявності
- Код: NS-1710
від 12 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж-перегородка LOFT широкий високий з 6 полицями для зонування і зберігання поєднує відкриту конструкцію, металевий каркас і полиці для зручного зберігання у сучасному інтер'єрі.
Де використовується:
- у студії для зонування простору
- у вітальні для книг і декору
- в офісі для документів і коробок
- у шоурумі для відкритої викладки
Переваги:
- широкий формат створює містку систему зберігання
- високий силует ефективно використовує простір по вертикалі
- 6 полиць дають зручне відкрите зберігання
- чорний каркас добре підкреслює стиль LOFT
Обирайте цю модель LOFT, якщо потрібен місткий відкритий стелаж для великого простору або зонування кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, широкий для роботи та кабінету чорний (NS-1710) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, широкий для роботи та кабінету чорний (NS-1710) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 260 |
| Висота | 2600 мм |
| Довжина: | 1860 мм |
| Довжина, см | 186 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1710 |
| Особливості конструкції | з полицями, для зонування |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для зонування, для декору, для офісу |
| Приміщення | Для офісу, Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип товару | Офісна перегородка |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 12 500 ₴




