
Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-1737)
- В наявності
- Код: NS-1737
від 22 111,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Темна комбінована шафа LOFT з відкритими секціями дозволяє поєднати декоративну викладку та закрите зберігання у стриманому сучасному форматі.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у кабінеті для документів
- у студії для зберігання
- у передпокої для дрібниць
Переваги:
- темна фактура виглядає солідно
- відкриті секції підходять для декору
- закриті відділення допомагають підтримувати порядок
- модель виглядає сучасно й функціонально
Обирайте шафу LOFT, якщо потрібна темна комбінована система зберігання для сучасного інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-1737) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-1737) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 188 |
| Висота | 1880 мм |
| Довжина: | 1000 мм |
| Довжина, см | 100 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1737 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Відкрита шафа |
| Тип шафи | Відкрита шафа |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 22 111,25 ₴

