
Стелаж LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1740)
- В наявності
- Код: NS-1740
від 22 688,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративний стелаж LOFT для книг і декору допомагає створити виразну композицію в сучасному просторі й зручно розмістити потрібні речі.
Де використовується:
- у вітальні для книг
- у студії для декору
- у кабінеті для аксесуарів
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- оригінальний силует додає інтер'єру характеру
- відкрита система полегшує доступ
- модель поєднує декоративність і практичність
- стелаж легко стає акцентом кімнати
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна виразна декоративна модель для сучасного інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 139 |
| Довжина, см | 80 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Наявність полиць | Да |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Стелаж для книг |
| Тип товару | Стелаж для книг |
| Формат зберігання | Стаціонарна |
| Ширина, см | 30 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1740) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1740) - ціна, фото |
| Висота | 1390 мм |
| Довжина: | 800 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Мoдель | NS-1740 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: від 22 688,75 ₴


