
Шафа LOFT вузький для роботи та кабінету чорна (NS-1741)
- В наявності
- Код: NS-1741
від 20 380 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька комбінована вітрина LOFT зі скляною верхньою частиною дозволяє красиво показати декор і сховати частину речей у нижньому відділенні.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у їдальні для посуду
- у шоурумі для презентації
- у студії для красивого зберігання
Переваги:
- скляна верхня частина підходить для красивих предметів
- нижня секція додає практичності
- вузький формат зручний для компактних зон
- модель виглядає акуратно й сучасно
Обирайте вітрину LOFT, якщо потрібна вузька комбінована модель для декоративного зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT вузький для роботи та кабінету чорна (NS-1741) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT вузький для роботи та кабінету чорна (NS-1741) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 181 |
| Висота | 1810 мм |
| Довжина: | 770 мм |
| Довжина, см | 77 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Комбінована |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1741 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина | 330 мм |
| Ширина, см | 33 |
- Ціна: від 20 380 ₴


