
Стелаж LOFT широкий для роботи та кабінету чорний (NS-1743)
- В наявності
- Код: NS-1743
від 28 460 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий модульний стелаж LOFT з відкритими секціями підходить для книг, декору, коробок і м'якого зонування великого простору.
Де використовується:
- у вітальні для бібліотеки
- у студії для зонування
- в офісі для документів
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- модульні секції полегшують організацію речей
- широкий формат створює містку систему зберігання
- відкрита конструкція зберігає легкість інтер'єру
- модель виглядає сучасно й структуровано
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна широка модульна система для великої кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 203 |
| Довжина, см | 175 |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Наявність полиць | Да |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Стелаж для зберігання |
| Тип товару | Стелаж для зберігання |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина, см | 40 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT широкий для роботи та кабінету чорний (NS-1743) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT широкий для роботи та кабінету чорний (NS-1743) - ціна, фото |
| Висота | 2030 мм |
| Довжина: | 1750 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Мoдель | NS-1743 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: від 28 460 ₴

