
Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-1756)
- В наявності
- Код: NS-1756
від 41 015 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комбінована шафа-вітрина LOFT для декору і зберігання поєднує відкриті секції для красивих предметів і закриті відділення для повсякденних речей.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у їдальні для посуду
- у шоурумі для презентації
- у студії для комбінованого зберігання
Переваги:
- відкриті й закриті частини роблять модель універсальною
- вітринний формат підходить для красивої викладки
- вертикальна конструкція економить місце
- шафа допомагає підтримувати порядок
Обирайте шафу LOFT, якщо потрібна комбінована система для декору і зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-1756) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-1756) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 223 |
| Висота | 2230 мм |
| Довжина: | 1200 мм |
| Довжина, см | 120 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Комбінована |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1756 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина | 450 мм |
| Ширина, см | 45 |
- Ціна: від 41 015 ₴



