
Шафа LOFT для роботи та кабінету сіра (NS-1768)
- В наявності
- Код: NS-1768
від 26 440 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока комбінована шафа-вітрина LOFT підходить для декоративної викладки, посуду, книг і акуратного зберігання у вертикальному форматі.
Де використовується:
- у їдальні для посуду
- у вітальні для декору
- у студії для красивого зберігання
- у шоурумі для презентації
Переваги:
- високий формат економить площу підлоги
- комбіновані секції додають практичності
- модель виглядає охайно й сучасно
- вітрина підходить для декоративного й побутового використання
Обирайте шафу LOFT, якщо потрібна висока комбінована система зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету сіра (NS-1768) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету сіра (NS-1768) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 209 |
| Висота | 2090 мм |
| Довжина: | 1600 мм |
| Довжина, см | 160 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Комбінована |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1768 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 26 440 ₴
