
Полиця LOFT настінна широка з відкритими секціями (NS-1779)
- В наявності
- Код: NS-1779
від 31 057,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широка настінна полиця LOFT з відкритими секціями створює виразну композицію для книг, декору та аксесуарів у сучасному інтер'єрі.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у студії для акцентної стіни
- у кабінеті для книг
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- відкриті секції допомагають красиво розділити речі
- настінна конструкція економить простір
- широкий формат добре працює на великій стіні
- модель додає інтер'єру структури
Обирайте полицю LOFT, якщо хочете оформити стіну функціональною декоративною моделлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Полка LOFT настенная широка з відкритими секціями в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT настінна широка з відкритими секціями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 203 |
| Висота | 2030 мм |
| Довжина, см | 180 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1779 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Настінна полиця |
| Тип товару | Настінна полиця |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 31 057,50 ₴
