
Стелаж LOFT білий широкий з відкритими полицями (NS-1789)
- В наявності
- Код: NS-1789
від 25 862,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий білий стелаж LOFT з відкритими полицями підходить для світлих інтер'єрів і зручного зберігання книг, декору й коробок.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у студії для зберігання
- у кабінеті для книг
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- білий колір візуально полегшує модель
- широкий формат дає багато місця
- відкрита система полегшує користування
- стелаж добре виглядає у сучасних світлих інтер'єрах
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна широка світла модель для сучасного простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж LOFT білий широкий з відкритими полицями в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT білий широкий з відкритими полицями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 173 |
| Висота | 1730 мм |
| Довжина: | 970 мм |
| Довжина, см | 97 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1789 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Стелаж для зберігання |
| Тип товару | Стелаж для зберігання |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 330 мм |
| Ширина, см | 33 |
- Ціна: від 25 862,50 ₴
