
Стелаж LOFT дуже широкий модульний для зонування (NS-1792)
- В наявності
- Код: NS-1792
від 38 850 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже широкий модульний стелаж LOFT для зонування допомагає одночасно організувати речі та поділити простір на окремі функціональні зони.
Де використовується:
- у студії для зонування
- у вітальні для книг і декору
- в офісі для документів
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- дуже широкий формат добре працює як перегородка
- модульні секції дають багато місця
- відкрита конструкція не перевантажує простір
- модель поєднує декор і практичність
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна велика модульна система для зонування і зберігання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 208 |
| Довжина, см | 215 |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Наявність полиць | Да |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Стелаж для зберігання |
| Тип товару | Стелаж для зберігання |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина, см | 50 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж LOFT дуже широкий модульний для зонування в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT дуже широкий модульний для зонування в стилі LOFT — ціна, фото |
| Висота | 2080 мм |
| Довжина: | 2150 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Корпус (каркас) | метал |
| Мoдель | NS-1792 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: від 38 850 ₴
