
Стелаж LOFT з полицями, широкий для роботи та кабінету чорний (NS-1803)
- В наявності
- Код: NS-1803
від 23 265 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий стелаж LOFT з шістьма відкритими полицями підходить для книг, декору, коробок і товарної викладки у сучасному просторі.
Де використовується:
- у вітальні для бібліотеки
- у кабінеті для документів
- у студії для зберігання
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- шість полиць дають багато місця
- широкий формат добре працює вздовж стіни
- відкрита система забезпечує легкий доступ
- модель підходить для дому і комерційного простору
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна широка багатополична модель для сучасного інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, широкий для роботи та кабінету чорний (NS-1803) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, широкий для роботи та кабінету чорний (NS-1803) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 163 |
| Висота | 1630 мм |
| Довжина: | 750 мм |
| Довжина, см | 75 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1803 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Стелаж для зберігання |
| Тип товару | Стелаж для зберігання |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 23 265 ₴
