
Стелаж LOFT вузький відкритий з прямими секціями (NS-1829)
- В наявності
- Код: NS-1829
від 23 265 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький відкритий стелаж LOFT з прямими секціями підходить для книг, декору і компактного щоденного зберігання.
Де використовується:
- у вітальні для книг
- у кабінеті для документів
- у студії для компактного зберігання
- у передпокої для дрібниць
Переваги:
- вузька конструкція не займає багато місця
- відкриті секції дають швидкий доступ до речей
- лаконічний силует легко вписується в інтер'єр
- модель доречна в різних кімнатах
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна вузька універсальна модель для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж LOFT узкий открытый з прямими секціями в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький відкритий з прямими секціями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 168 |
| Висота | 1680 мм |
| Довжина: | 700 мм |
| Довжина, см | 70 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1829 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Вузький стелаж |
| Тип товару | Вузький стелаж |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 23 265 ₴

