
Стелаж LOFT з полицями, вузький для роботи та кабінету чорний (NS-1842)
- В наявності
- Код: NS-1842
від 22 111,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький прямий стелаж LOFT на чотири полиці підходить для базового відкритого зберігання книг, декору й аксесуарів.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у кабінеті для книг
- у студії для зберігання
- у передпокої для дрібниць
Переваги:
- прямий силует легко вписується в інтер'єр
- вузька форма економить місце
- чотири полиці зручні у щоденному використанні
- модель виглядає лаконічно й сучасно
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна проста вузька модель для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, вузький для роботи та кабінету чорний (NS-1842) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT з полицями, вузький для роботи та кабінету чорний (NS-1842) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 168 |
| Висота | 1680 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Довжина, см | 60 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1842 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Вузький стелаж |
| Тип товару | Вузький стелаж |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 22 111,25 ₴

