
Стелаж LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1887)
- В наявності
- Код: NS-1887
від 27 306,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже високий багатосекційний стелаж LOFT підходить для великих приміщень, де потрібне відкрите вертикальне зберігання з виразним індустріальним характером.
Де використовується:
- у вітальні для великої бібліотеки
- у кабінеті для документів
- у студії для зонування
- у шоурумі для відкритої викладки
Переваги:
- велика висота створює максимальну місткість
- секції допомагають організувати речі по рівнях
- стелаж добре працює у просторих інтер'єрах
- модель виглядає виразно й масштабно
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна дуже висока модульна система для великого простору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 263 |
| Довжина, см | 100 |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Наявність полиць | Да |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Стелаж для зберігання |
| Тип товару | Стелаж для зберігання |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина, см | 38 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1887) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1887) - ціна, фото |
| Висота | 2630 мм |
| Довжина: | 1000 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Корпус (каркас) | метал |
| Мoдель | NS-1887 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: від 27 306,25 ₴


