
Полиця LOFT настінна геометрична з асиметричними секціями (NS-1896)
- В наявності
- Код: NS-1896
від 25 286,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінна геометрична полиця LOFT з асиметричними секціями створює виразну декоративну композицію для книг, декору й аксесуарів.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у студії для акцентної стіни
- у кабінеті для книг
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- асиметрія виглядає сучасно і дизайнерськи
- настінний формат звільняє підлогу
- кілька секцій зручні для композиційної викладки
- модель додає інтер'єру характеру
Обирайте полицю LOFT, якщо хочете оформити стіну виразною геометричною моделлю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1980 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Полка LOFT настенная геометрична з асиметричними секціями в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT настінна геометрична з асиметричними секціями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 198 |
| Довжина: | 400 мм |
| Довжина, см | 40 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Білий |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1896 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Настінна полиця |
| Тип товару | Настінна полиця |
| Ширина, см | 50 |
- Ціна: від 25 286,25 ₴
