
Полиця LOFT настінна вузька на 5 рівнів (NS-1901)
- В наявності
- Код: NS-1901
від 30 336,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька настінна полиця LOFT на п'ять рівнів допомагає організувати вертикальне настінне зберігання декору, книг або аксесуарів.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у студії для настінного зберігання
- у спальні для аксесуарів
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- п'ять рівнів дають достатньо місця у компактному форматі
- настінна модель звільняє підлогу
- вузький силует підходить для малих зон
- полиця формує акуратний вертикальний акцент
Обирайте полицю LOFT, якщо потрібна вузька багаторівнева модель на стіну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1830 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Полка LOFT настенная вузька на 5 рівнів в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT настінна вузька на 5 рівнів в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 183 |
| Довжина: | 650 мм |
| Довжина, см | 65 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1901 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Настінна полиця |
| Тип товару | Настінна полиця |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 30 336,25 ₴

