
Полиця LOFT кутова округла настінна (NS-1903)
- В наявності
- Код: NS-1903
від 31 057,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова округла настінна полиця LOFT допомагає красиво оформити кут кімнати декором, книгами або аксесуарами.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у спальні для дрібниць
- у студії для настінного зберігання
- у шоурумі для композиції
Переваги:
- округла форма виглядає м'якше й цікавіше
- кутовий формат ефективно використовує простір
- настінна модель не займає місця на підлозі
- полиця додає інтер'єру виразності
Обирайте полицю LOFT, якщо хочете оформити кут стильною настінною моделлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити поличку LOFT кутова округла настінна в стилі LOFT — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT кутова округла настінна в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 213 |
| Висота | 2130 мм |
| Довжина, см | 90 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Настінна |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1903 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Настінна полиця |
| Тип товару | Настінна полиця |
| Ширина, см | 40 |
- Ціна: від 31 057,50 ₴
