
Стелаж LOFT настінний декоративний з 6 полицями (NS-1905)
- В наявності
- Код: NS-1905
від 23 410 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний декоративний стелаж LOFT з шістьма полицями допомагає створити стильну композицію на стіні й розмістити декор, книги або дрібні аксесуари.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у спальні для аксесуарів
- у студії для настінного зберігання
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- настінний формат звільняє місце на підлозі
- шість полиць додають функціональності
- декоративна форма робить модель акцентною
- стелаж виглядає легко й сучасно
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна настінна декоративна система з кількома полицями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT настінний декоративний з 6 полицями в стилі LOFT — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT настінний декоративний з 6 полицями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 163 |
| Висота | 1630 мм |
| Довжина: | 750 мм |
| Довжина, см | 75 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1905 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Настінна полиця |
| Тип товару | Настінна полиця |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 23 410 ₴
