
Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-1909)
- В наявності
- Код: NS-1909
від 21 533,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа-вітрина LOFT з відкритими і закритими секціями допомагає красиво оформити декор і сховати частину речей у закритих відділеннях.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у їдальні для посуду
- у кабінеті для документів
- у студії для комбінованого зберігання
Переваги:
- комбіновані секції роблять модель універсальною
- закриті відділення підтримують порядок
- вітринна частина підходить для красивих предметів
- меблі виглядають функціонально й сучасно
Обирайте шафу LOFT, якщо потрібне комбіноване зберігання з декоративною вітринною частиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-1909) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (NS-1909) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 158 |
| Висота | 1580 мм |
| Довжина: | 800 мм |
| Довжина, см | 80 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1909 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 21 533,75 ₴
