
Стелаж LOFT вузький відкритий з 4 широкими полицями (NS-1910)
- В наявності
- Код: NS-1910
від 19 513,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький відкритий стелаж LOFT з чотирма широкими полицями добре підходить для декору, книг і коробок у компактному інтер'єрі.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у кабінеті для книг
- у студії для компактного зберігання
- у передпокої для дрібниць
Переваги:
- широкі полиці зручні для різних предметів
- вузька конструкція не займає багато місця
- відкрита модель полегшує доступ
- стелаж виглядає лаконічно й сучасно
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна вузька відкрита модель з широкими полицями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький відкритий з 4 широкими полицями в стилі LOFT — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький відкритий з 4 широкими полицями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 170 |
| Висота | 1700 мм |
| Довжина: | 770 мм |
| Довжина, см | 77 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1910 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Вузький стелаж |
| Тип товару | Вузький стелаж |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 480 мм |
| Ширина, см | 48 |
- Ціна: від 19 513,75 ₴

