
Полиця LOFT настінна вузька з 4 рівнями (NS-1927)
- В наявності
- Код: NS-1927
від 30 192,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька настінна полиця LOFT з чотирма рівнями допомагає компактно оформити стіну декором, книгами або дрібними аксесуарами.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у спальні для аксесуарів
- у студії для настінного зберігання
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- настінний формат звільняє місце на підлозі
- вузька форма підходить для малих зон
- кілька рівнів додають функціональності
- модель виглядає легко й сучасно
Обирайте полицю LOFT, якщо потрібна вузька настінна модель для декору і дрібного зберігання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Полка LOFT настенная вузька з 4 рівнями в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT настінна вузька з 4 рівнями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 93 |
| Довжина: | 600 мм |
| Довжина, см | 60 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1927 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Настінна полиця |
| Тип товару | Настінна полиця |
| Ширина, см | 24 |
- Ціна: від 30 192,50 ₴
