
Стелаж LOFT широкий геометричний з відкритими секціями (NS-1931)
- В наявності
- Код: NS-1931
від 23 265 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий геометричний стелаж LOFT з відкритими секціями дозволяє красиво організувати книги, декор і коробки та підходить для великих просторів.
Де використовується:
- у вітальні для книг
- у студії для зонування
- в офісі для документів
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- геометричний поділ секцій додає дизайну
- широкий формат дає багато місця для речей
- відкрита конструкція зберігає легкість інтер'єру
- стелаж підходить і для декору, і для практичного зберігання
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна широка геометрична система для великої кімнати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 178 |
| Довжина, см | 160 |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Наявність полиць | Да |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Декоративний стелаж |
| Тип товару | Декоративний стелаж |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина, см | 40 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж LOFT широкий геометричний з відкритими секціями в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT широкий геометричний з відкритими секціями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Висота | 1780 мм |
| Довжина: | 1600 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Корпус (каркас) | метал |
| Мoдель | NS-1931 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: від 23 265 ₴
