
Шафа LOFT вузький для роботи та кабінету чорна (NS-1932)
- В наявності
- Код: NS-1932
від 28 460 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький стелаж-комод LOFT з нижньою тумбою дозволяє компактно організувати відкриту викладку зверху і приховане зберігання внизу.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у кабінеті для документів
- у студії для комбінованого зберігання
- у передпокої для аксесуарів
Переваги:
- вузька форма підходить для компактних зон
- нижня тумба приховує побутові дрібниці
- верхні полиці зручні для декору і книг
- модель поєднує легкість і практичність
Обирайте стелаж-комод LOFT, якщо потрібна вузька комбінована модель для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT вузький для роботи та кабінету чорна (NS-1932) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT вузький для роботи та кабінету чорна (NS-1932) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 183 |
| Висота | 1830 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Довжина, см | 60 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Комбінована |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-1932 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 28 460 ₴

