
Тумба приліжкова LOFT з шухлядою та нижньою полицею (FS797)
- В наявності
- Код: FS797
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба LOFT з шухлядою та нижньою полицею допомагає тримати потрібні речі під рукою і підтримувати порядок у спальній зоні.
Де використовується:
- у спальні біля ліжка
- у гостьовій кімнаті для аксесуарів
- у студії як невелика тумба
- в апартаментах для практичного оснащення
Переваги:
- шухляда підходить для особистих дрібниць
- нижня полиця додає місце для книг або коробки
- компактна форма зручна біля ліжка
- тумба виглядає стримано й сучасно
Обирайте тумбу LOFT, якщо потрібна компактна приліжкова модель із шухлядою і полицею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Тумба приліжкова LOFT з шухлядою та нижньою полицею в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба приліжкова LOFT з шухлядою та нижньою полицею в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 63 |
| Висота | 630 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Довжина, см | 40 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS797 |
| Наявність шухляд | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Стаціонарна |
| Тип товару | Приліжкова тумба |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴


